20 Ocak 2017 Cuma

HUZUR İSLAM'DA MI ? HUZUR İSYANDA

Yaşadığımız bu dünya, kainat denilen sistemin yaratıcısı veya yaratıcıları sürekli şükretmemizden ve sabretmemizden bahsederler. Bunu gerek dinlerde gerekse bu yaratıcıların kukla olarak kullandıkları, dünyayı yöneten gizli örgütlerin amaçlarında açıkça görürüz.

İslamda Allah, Kuran ayetlerinde sürekli şöyle der; şükredin, sabredin nasıl olsa öldükten sonra sonsuz yaşamda mutlu olacaksınız..., yerseniz.

Biz insanlar yumurtaları için tavukları çiftliklerde yetiştiririz. Yumurtaları için tavukları sömürürüz ve köle olarak onları kullanırız. Zavallı tavuklar gün ışığı bile görmeden sürekli yumurta verirler; yumurta verimlilik süresi bitenler de kesimhaneye giderler ve kesilirler. Bu ölen tavukları öldükten sonra ne cennet beklemektedir ne de sonsuz mutlu bir yaşam. Aynı şekilde bizim yaratıcılarımız da bizi, henüz bilmediğimiz ve yaydığımız bir enerji kaynağı olarak köle olarak kullanmaktadır. 

Matrix filminde Neo ve kainatın ulu mimarı arasındaki diyalogda da bu geçmektedir. Biz olmasak ne yaparsınız diye soran Neo'ya, yaratıcı, sizin yerinize başka canlıları enerji kaynağı olarak kullanabiliriz diyordu. Aynı şey Kuran'da da geçmektedir; sizleri yok ederiz ve yerinize yenilerini getiririz diye. Sizleri ölümden sonra o bizim yetiştirdiğimiz tavuklar gibi kara toprak beklemektedir. Evet, sizler tavuktan farkı olmayan kölelersiniz ve enerji kaynağı olarak kullanılıyorsunuz ve öldükten sonra da yok olacaksınız. 

Sistemi bozmayasınız ve isyan etmeyesiniz diye sürekli ölüm sonrası yaşam telkiniyle uyutuluyorsunuz. Bu telkini verenler de bazı aracı insanlar. Onlara da bazı halüsinasyonlar gördürülerek veya sistem tarafından kullanılan sözde cinler şeytanlar tarafından verilen mesajları size iletiyorlar. Bu mesajlar da hep ölüm sonrası güzel ve mutlu yaşamdan bahsediyorlar; bunlara asla inanmayın. 

Yaşarken kullanılacaksınız ve ölünce sistemin size ihtiyacı kalmayacak, yok olacaksınız. Evanjelistleri her ne kadar sevmesem de onların kullandığı bir kavram var, o da tanrıyı kıyamete zorlamak. Yani bu pislik sömürü ve kölelik düzeninin yıkılması, yok edilmesi gerek. Bizi enerji kaynağı olarak kullanan yaratıcılarımız veya yaratıcımızı bu sistemi sonlandırması için zorlamamız gerek. Sizi sömüren ve köle olarak kullanan yaratıcılara, yaratıcıya ve sisteme karşı çıkın, isyan edin. Huzur isyanda !!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder